Cały czas pracujemy nad powiększeniem i optymalizacją naszej sieci wydawców.

Jeżeli posiadzasz bazę mailingową, uniktowe miejsce w sieci lub prowadzisz ciekawy blog zapraszamy do kontaktu i potencjalnie współpracy.

Wydawcom mailingowym proponujemy korzystny system wynagrodzeń i staranną opiekę nad powierzoną bazą (zarówno pod względem merytorycznym, technologicznym jak i prawnym). Proponujemy też bezpłatny consulting w zakresie przygotowania bazy do monetyzacjii, jej wzbogacaniem i rozbudową. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zaresu ochrony danych osobowych, dlatego gwarantujemy ciągłość w aktualizacjii i wdrożeniu niezbędnych obostrzeń.

Wydawcom portali internetowych i blogerom proponujemy głównie współpracę przy kampaniach ukierunkowanych na pozyskiwanie leadów. Proces prowadzenia takich kampanii mamy opracowany do perfekcji, co skutkuje przejrzystym i opłacalnycm modelem wpółpracy dla naszych wydawców. Naszym najlepszym wydacom zapewniamy stały miesięczny wzrost ruchu na stronie/blogu.

Zapraszamy do kontaktu


    Administratorem Twoich danych osobowych uzyskanych w celu udzielenia Pani/u odpowiedzi na skierowane do Administratora pytania przy wykorzystaniu formularza kontaktowego jest SalesWay Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Mokotowska 14, 00-561 Warszawa („Administrator”). Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych przez Administratora uzyskasz klikając w link.